Burası Neresi?

 

kidonatree

 

Hikaye Gezegeni, hayal ürünü yazıların ve hayal dünyamızı zenginleştiren edebiyat ve sinema eserlerinin paylaşıldığı bir yer.

Bu blogda öykülerin, bölümler halinde yayınlanan roman ve kısa romanların yanısıra edebiyat ve sinema dünyasından haberlere, kitaplara ve filmlere dair öneri ve eleştirilere de yer vereceğiz.  İçeriklerimizin bir çoğuna  Hikaye Gezegeni Facebook Sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Yazılar ile ilgili her türlü öneri ve eleştirinize açığım. Hatta vaktiniz olursa katkı yapmanızı özellikle rica ediyorum. Zaman içinde belki çok yazarlı bazı projelere de girişebiliriz. Okurlarımızın ilgilendiği tarzda konuk yazarlar da alabiliriz.

Bu arada benim adım Mustafa. 1967 yılı 10 Aralık gününde dünyaya geldim. Çocukluğumdan beri bir şeyler yazarım ama yazdıklarımı paylaşmanın beni daha çok motive ettiğini farkettiğim 2013 yılından beri biraz daha hızlı yazıyor ve bunları paylaşıyorum.  Umarım kelimelerin zaman ve mekandan bağımsız büyüsünü benimle paylaşırsınız. Ana gemiden kaçış kapsülünüz hazır. Gizemli bir gezegen sizi bekliyor.  Orada görüşmek üzere…

 

Önemli Not: Hayal ürünü olan yazılarda adı geçen veya betimlenen, kurum, yer ve kişilerin gerçek hayattaki benzerleriyle hiç bir alakası yoktur. İsim benzerlikleri söz konusu olursa bunun tamamen tesadüfi olduğunu ve bu tür benzerlikleri tamamen engellemenin imkansız olduğunu hatırlatmak isterim.